Rejestracja
Forum KS START Nowy Sącz Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum KS START Nowy Sącz Strona Główna » Juniorzy

Paluch

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 66 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 14:24, 26 Sie 2007 Back to top

Mógłby ktos napisać coś więcej o tym spoktaniu??

bioły
junior młodszy

Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 51 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 19:18, 26 Sie 2007 Back to top

Sklad:(GK)Małpa, Kamil, Bioły(Przemek), (C)Maciek, Albert, Wiesiu(Fish), Jasiek<maly>, Przemo, Jano Razz <jasiek duzy>, Sokol(Grzesiu), Czesiu(Arek)

Rezerwowi:Grzesiu, Przemek, Fish, Arek, Gucu

Bramki:Czesiu-4, Przemo, Jano

Przed meczem motywacja w druzynie byla jak nigdy, gdyz nie chcielismy powtorzyc bledu z poprzedniego sezonu i przegrac pierwszy mecz. Spotkanie z beniaminkiem naszej ligi zaczelo sie bardzo pomyslnie dla nas w pierwszych 10 minutach mozna powiedziec ulozylismy sobie mecz strzelajac 3 bramki. Jedną z nich po podaniu Wiesia z autu zdobyl pieknym strzalem z woleja Jano. Pozniej kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki nie wykorzystali Sokol i Czesiu. Niestety po strzeleniu szybko trzech bramek nasze tempo gry siadlo i gospodarze strzelili bramke po naszych bledach w obronie. Jescze pod koniec pierwszej czesci meczu bramke do szatni zdobyl Czesiu po pieknym prostopadlym podaniu przemka, tym samym czesio skompletowal hatricka. Do przerwy 1:4. W drugiej polowie nie zwalnialismy tempa gry co przyczynilo sie do strzelenia jeszce dwoch bramek przez Przemka i Czesia. W drugiej czesci eczu Uran praktycznie nie zagrozil naszej bramce. Koncowy wynik 1:6.

PS. Trener chcial patrzec na nasza gre bez nerwow, przynajmniej przez pierwsze 10 minut mogl Razz

Stoper

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 19 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Nie 21:14, 26 Sie 2007 Back to top

zapomniales dodac ze przy stanie 6-1 dla oczywsicie nas Smile gospodarze grali na czas Razz

zegarek

PostWysłany: Pon 20:48, 27 Sie 2007 Back to top

gdy ogladalem mecz z lawki to to nawet fajnie wygladalo tylko szkoda ze tylko 10 minut ale gdybysmy zagrali tak caly mecz to mysle ze mamy szanse awansoac wyzej Very Happy
bioły

PostWysłany: Czw 19:51, 30 Sie 2007 Back to top

Dla ambitnych tu sa zdecia z meczu z Uranem [link widoczny dla zalogowanych] po czym klikamy w mecz.rar