A jak bioły streścisz mecz z Tymbarkiem? Czekam bo fajna lektura. <lol2>
bioły
PostWysłany: Czw 19:51, 30 Sie 2007

zegarek
PostWysłany: Pon 20:48, 27 Sie 2007

gdy ogladalem mecz z lawki to to nawet fajnie wygladalo tylko szkoda ze tylko 10 minut ale gdybysmy zagrali tak caly mecz to mysle ze mamy szanse awansoac wyzej Very Happy
Stoper
PostWysłany: Nie 21:14, 26 Sie 2007

zapomniales dodac ze przy stanie 6-1 dla oczywsicie nas Smile gospodarze grali na czas Razz
bioły
PostWysłany: Nie 19:18, 26 Sie 2007

Sklad:(GK)Małpa, Kamil, Bioły(Przemek), (C)Maciek, Albert, Wiesiu(Fish), Jasiek<maly>, Przemo, Jano Razz <jasiek duzy>, Sokol(Grzesiu), Czesiu(Arek)

Rezerwowi:Grzesiu, Przemek, Fish, Arek, Gucu

Bramki:Czesiu-4, Przemo, Jano

Przed meczem motywacja w druzynie byla jak nigdy, gdyz nie chcielismy powtorzyc bledu z poprzedniego sezonu i przegrac pierwszy mecz. Spotkanie z beniaminkiem naszej ligi zaczelo sie bardzo pomyslnie dla nas w pierwszych 10 minutach mozna powiedziec ulozylismy sobie mecz strzelajac 3 bramki. Jedną z nich po podaniu Wiesia z autu zdobyl pieknym strzalem z woleja Jano. Pozniej kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki nie wykorzystali Sokol i Czesiu. Niestety po strzeleniu szybko trzech bramek nasze tempo gry siadlo i gospodarze strzelili bramke po naszych bledach w obronie. Jescze pod koniec pierwszej czesci meczu bramke do szatni zdobyl Czesiu po pieknym prostopadlym podaniu przemka, tym samym czesio skompletowal hatricka. Do przerwy 1:4. W drugiej polowie nie zwalnialismy tempa gry co przyczynilo sie do strzelenia jeszce dwoch bramek przez Przemka i Czesia. W drugiej czesci eczu Uran praktycznie nie zagrozil naszej bramce. Koncowy wynik 1:6.

PS. Trener chcial patrzec na nasza gre bez nerwow, przynajmniej przez pierwsze 10 minut mogl Razz