Rejestracja
Forum KS START Nowy Sącz Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum KS START Nowy Sącz Strona Główna » Galeria Sław

Sokół

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 7 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pią 15:43, 25 Maj 2007 Back to top

Gucu Bioły Ciapek Maciek(Dama) Elber(Gilbert) Wiesiu(Dennys) Przemo Jasiu(Mały) Jasiu (big) Sokół Grzesiu(Czesiu) Ławka: Dama Dennys Paluch Gilbert Grzesiek S . chyba pomylilem zmiany jak co to mnie poprawiac albo jak kogos pominąlem

Sokół

PostWysłany: Pią 16:23, 25 Maj 2007 Back to top

aha i jeszcze malpa sorki teraz opisze przebieg środowego meczu bo bioly mi sie cos psuje heh więc zaczynam mecz zapowiadal sie jako wielki rewanż za porazke z poprzedniej rundy kiedy to przegralismy 3:2 w niesamowitych okolicznosciach bo przegrywając 2:0 potrafilismy strzelic 2 bramki by w ostatniej akcji meczu stracic bramke na 3:2 dlatego byla to dla nas podwojna motywacja. przejdzmy do meczu początek jak zawsze w naszej druzynie nerwowy dośc szarpane akcje bez zakonczenia strzalem za to rywale dosc czesto strzelali chociaz nie mieli jakichs klarownych sytuacji to mimo wszystko byli grozniejsi po mniej wiecej 15 minutach zaczelismy opanowywac sytuacje na boisku i gra zaczela sie toczyc juz pod nasze dyktando kilka ladnych akcji w wykonaniu jaska duzego który mijał obroncow jak tyczki ale nic wielkiego z tego nie wyszlo . Okolo 25-30 minuty padla w koncu bramka dla gospodarzy. mniej więcej na 20 metrze od bramki gosci napastnik startu walczyl o pilke z obroncami Grybovii w gąszczu nóg pilka odbila sie i poturlala w stronę grzesia który podaniem uruchomil wchodzącego jaska(małego) a ten dośc mocnym ,kozlowanym strzalem z 20 metra pokonał bramkarza Grybovii nic ciekawego w 1 pol sie juz nie wydarzylo na drugą polowę wyszlismy juz bardziej skoncentrowani zaczelismy atakowac od początku wlasciwie grybovia miala kilka groznych akcji ale to wlasnie przez zbyt duze rozluznienie naszych obroncow kolejna nasza bardzo grozna akcja rozpoczela sie od podania jednego z pomocników do mnie
ja z pierwszej pilki odegralem do malego grzesia a ten wyszedl sam na sam z bramkarzem grybovi co prawda mial trudna sytuacje poniewaz dwóch obroncow siedzialo mu na plecach ale strzelil po dlugim rogu a bramkarz gosci z wilekim trudem wybil pilke nogami przed siebie pobieglem na dobitke i w stuprocentowej sytuacji z okolo 6 metrow trafilem w bramkarza po raz kolejny nie wykorzystalem swietnej sytuacji ale trudno niema co rozpamietywać kilka minut pozniej znowu nasza swietna akcja prostopadlą pilką zostal obsluzony grzesiu i tym razem w sytuacji sam na sam minął bramkarza Grybovii i wpakowal pilke do siatki 2:0! minute po tym zdarzeniu bylo juz 3;0 dla nas! scigalem sie z obronca rywala ten doszedl wczesniej odemnie do pilki ale w dziwny sposob ją stracil dopadlem do niej popędzilem w pole karne podalem do swietnego w tym meczu grzesia i ten strzelil swoja drugą bramke w meczu! grybowianie widac bylo ze juz sie troche podlamali i odpuscili mecz kilka znowu mieli kilka akcji ale powtarzam nie wynikaly one z ich dobrej gry lecz z naszych błędów... po kilkunastu minutach przestoju "swieży" zawodnik a mianowicie czesiu wywalczyl pilke jeszcze na polowie rywali wszyscy spodziewali sie podania od niego ale ten glodny gry i bramek pomknął sam w kierunku bramki na nic zdaly sie rajdy obroncow grybovii za naszym napastnikiem wbiegl on w pole karne jeszcze "wykręcił" jednego z obroncow i strzalem w krotki rog poslal pilke do siatki 4:0 Very Happy pozniej bylo jeszcze kilka akcji ale to juz nic specjalnego bramki: grzesiu (2) jasiu maly ,czesiu